Pracownicy sektora usług

Usługi – hotelarskie, cateringowe

Sektor usług prężnie się rozwija, przez co potrzeba coraz większej liczby pracowników. To z kolei sprawia, że w wielu firmach nieustannie brakuje rąk do pracy. Dotyczy to w szczególności pracowników niższego szczebla. Na części stanowisk nie potrzeba wysokich wymagań, mimo to rekrutacja nie zawsze jest owocna. Aby zaoszczędzić czas, a przy tym mieć pewność, że wszystkie miejsca pracy będą obsadzone, warto skontaktować się z naszą agencją pracy. Rekrutujemy m.in. personel do hoteli, pracowników firm cateringowych, kierowców.

Gdzie szukać pracowników w sektorze usług?

Mamy wieloletnie doświadczenie w branży, dlatego wiemy, gdzie i jak skutecznie przeprowadzać rekrutacje, by spośród chętnych do pracy kandydatów wybrać tych, którzy najlepiej sprawdzą się na danym stanowisku. Swoje działania koncentrujemy na Ukraińcach. Mają oni dużą motywację do pracy i często poszukują zatrudnienia w sektorze usług. Doskonale sprawdzają się jako pracownicy firm cateringowych, merchandiserzy (osoby wykładające towar), kierowcy (bez kat. C) czy kasjerzy w dyskontach. Kierowani przez nas pracownicy mogą zajmować się sprzątaniem, obsługą pokojów. Są to te stanowiska, w których braki kadrowe są częste.

Podczas rekrutacji zwracamy uwagę, by kandydaci spełniali wymogi firmy, byli sumienni i pracowici. Zdajemy sobie sprawę, że potrzeby firm w zakresie zatrudnienia są różne, dlatego staramy się być elastyczni. Przeprowadzimy proces rekrutacyjny na różne stanowiska pracy i wesprzemy firmę w kwestiach formalnych.

Szukasz pracownikow?