Pracownicy magazynu

Zakłady zatrudniające duże grupy pracowników fizycznych borykają się z częstymi problemami kadrowymi. Dotyczy to m.in. pracy na magazynie. Konieczne są częste rekrutacje, co wiąże się z dużym nakładem czasu i pieniędzy. Jednak, zamiast prowadzić proces rekrutacji na własną rękę, poszukiwania pracownika magazynu można powierzyć naszej agencji pracy.

Gdzie szukać pracowników do magazynu, logistyki?

Od lat specjalizujemy się w rekrutacjach pracowników fizycznych z Ukrainy. Dbamy o to, by kandydaci spełniali wszystkie wymagania stawiane w związku z ich przyszłym stanowiskiem pracy. Praca jako magazynier wymaga dobrego stanu zdrowia, uczciwości, umiejętności pracy w grupie i stosowania się do zasad BHP. Pracownik zatrudniany w logistyce i magazynowaniu nieraz musi mieć dodatkowe kwalifikacje. Przykładowo firmie potrzebny jest operator wózka widłowego, a więc osoba z uprawnieniami UDT. Ponadto magazynier ma mieć motywację do pracy, której kandydatom zza wschodniej granicy nie brakuje.

Praca na stanowiska magazyniera, pakowacza, pickera i sortowacza często wiąże się z zatrudnieniem większej grupy osób, z czym również sobie poradzimy. Mamy bogate doświadczenie w branży i do rekrutacji podchodzimy elastycznie, aby zarówno współpraca, jak i kwalifikacje pracowników sprostały oczekiwaniom firmy. Możemy rekrutować pracowników, których zatrudnienie może mieć charakter tymczasowy, albo stały. Każdy magazynier będzie mieć przeszkolenie, żeby przekraczając próg firmy, był przygotowany do przejęcia nowych obowiązków. Oferujemy wsparcie nie tylko podczas rekrutacji, ale również z zakresu umów i rozliczeń.

Szukasz pracownikow?