Agencja pracy tymczasowej Wrocław – pracownicy z Ukrainy

Na polskim rynku pracy jest coraz więcej pracowników z Ukrainy. Wynika to z bliskości kulturowej i językowej, dość prostych przepisów związanych z zatrudnieniem obywateli Ukrainy i motywacji do pracy. Nie zmienia to faktu, że należy posiadać wiedzę na temat prawa i tego, gdzie szukać odpowiednich pracowników i jak prowadzić ich dokumentację. Dlatego też najlepiej podjąć współpracę z taką agencją pracy tymczasowej jak nasza, która rekrutuje pracowników do wielu firm we Wrocławiu i cieszy się pozytywnymi opiniami.

Pracownicy z Ukrainy Wrocław

Wiemy, jak znaleźć idealnego kandydata do pracy

Chcemy mieć pewność, że przedsiębiorcy, którzy nam zaufali, będą usatysfakcjonowani zarówno poziomem obsługi, jak i kwalifikacjami swojego nowego pracownika. Z tego względu bardzo starannie przyglądamy się potrzebom pracodawcy, by następnie przygotować proces rekrutacyjny tak, by wzięli w nim udział jedynie posiadający odpowiednie umiejętności kandydaci. Wiemy, gdzie szukać najlepszych specjalistów i jak wybrać spośród nich przyszłych pracowników. Pracownicy z Ukrainy, którzy za naszym pośrednictwem trafiają do firm we Wrocławiu, przyczynią się do ich rozwoju.

Elastyczność i profesjonalizm na każdej płaszczyźnie

Jesteśmy bardzo elastyczni, a dzięki temu możemy łatwo dopasować się do potrzeb pracodawcy. W dowolnej chwili znajdziemy kolejnego pracownika, albo przygotujemy zastępstwo dla kogoś z kadry. Wszystko po to, aby firma nie miała żadnych przestojów ani zmian w codziennej organizacji pracy. Zajmujemy się także obsługą kadrowo-płacową i wszelkimi sprawami urzędowymi, przez co odciążamy dział finansowy współpracujących z nami firm.

Gdzie działamy

Za pośrednictwem naszego portalu ogłoszeń jesteś w stanie z łatwością zatrudnić pracowników z Ukrainy w dowolnym mieście w Polsce, w tym:

Szukasz pracownikow?