Agencja pracy tymczasowej Zielona Góra – pracownicy z Ukrainy

Na przestrzeni ostatnich lat coraz więcej przedsiębiorstw decyduje się na współpracę z agencją pracy tymczasowej, zwłaszcza jeśli w grę wchodzi zatrudnienie obcokrajowców. Takie rozwiązanie wiąże się z szeregiem korzyści.

Pracownicy z Ukrainy Zielona Góra

Zalety współpracy z agencją pracy tymczasowej w Zielonej Górze

Współpraca z agencją jest doskonałą propozycją dla każdej firmy, której działalność w dużej mierze wiąże się z sezonowością. Zapotrzebowanie na produkt lub usługi w skali roku się zmienia i potrzebne są elastyczne rozwiązania w zakresie zatrudnienia. A nie ma bardziej elastycznej opcji niż zatrudnienie pracownika tymczasowego. Zatrudnia się go w firmie wtedy, kiedy jest potrzebny, a kiedy zapotrzebowanie jest mniejsze, pracodawca nie ponosi żadnych kosztów w związku z utrzymaniem miejsca pracy. Nasza agencja pracy tymczasowej w Zielonej Górze pomoże znaleźć pracownika na każde stanowisko.

Dlaczego warto podjąć współpracę z nami?

Specjalizujemy się w przeprowadzaniu rekrutacji zwłaszcza na Ukrainie. Pracownicy z Ukrainy znajdujący zatrudnienie w mieście Zielona Góra, których rekrutujemy, są zmotywowani do pracy i sumiennie wykonują swoje zadania. Dbamy o to, by wszyscy pracownicy posiadali kwalifikacje, jakich wymaga przyszły pracodawca. Przejmujemy na siebie wszystkie obowiązki związane z poszukiwaniem idealnego pracownika i prowadzeniem jego dokumentacji. Zajmujemy się wszystkimi formalnościami, w tym dotyczących legalności pobytu. Taka współpraca jest dla pracodawcy wygodna, elastyczna i opłacalna.

Gdzie działamy

Za pośrednictwem naszego portalu ogłoszeń jesteś w stanie z łatwością zatrudnić pracowników z Ukrainy w dowolnym mieście w Polsce, w tym:

Szukasz pracownikow?