Agencja pracy tymczasowej w Warszawie – pracownicy z Ukrainy

Podjęcie decyzji o pracy tymczasowej pozwala utrzymać zatrudnienie na potrzebnym w danej chwili poziomie. Jest to szczególnie istotne dla firm, których działalność ma charakter sezonowy. Nasza agencja pracy tymczasowej w Warszawie ma duże doświadczenie w rekrutacji pracowników zza granicy. Przejmujemy odpowiedzialność za cały proces rekrutowania, pobyt w Polsce i zarządzanie. Pracownicy z Ukrainy zatrudnieni w firmach w Warszawie, spełniają wszystkie wymagania w związku z zajmowanym stanowiskiem pracy.

Pracownicy z Ukrainy Warszawa

Dlaczego warto?

Współpraca z nami oznacza, że w bardzo krótkim czasie można uzupełnić braki kadrowe, a w przedsiębiorstwie nie ma przez to żadnych przestojów. Nasza agencja pracy odciąży dział HR i zajmie się pełną obsługą kadrową pracowników tymczasowych. Przekłada się to na ogromną oszczędność czasu i minimalizowanie formalności. Oprócz tego zatrudnienie jest elastyczne, a wymiar czasu pracy można każdego dnia dostosować do potrzeb firmy. Wszystkie nasze działania są w zgodzie z przepisami prawa i kodeksem pracy, przez co pracodawca może skupić się na swojej działalności, bez obawy o komplikacje związane z pracownikami tymczasowymi.

Co oferujemy?

W swojej pracy stosujemy nowoczesne i sprawdzone techniki rekrutacyjne, pozwalające na znalezienie wykwalifikowanego pracownika, który będzie pracował w zgodzie z misją i wizją firmy. Zajmujemy się pełną obsługą prawną i administracyjną, w tym przygotowanie umów, rozliczanie ubezpieczeń i wynagrodzeń. Przejmujemy także całą odpowiedzialność socjalną i prawną.

Gdzie działamy

Za pośrednictwem naszego portalu ogłoszeń jesteś w stanie z łatwością zatrudnić pracowników z Ukrainy w dowolnym mieście w Polsce, w tym:

Szukasz pracownikow?