Agencja pracy tymczasowej w Toruniu – pracownicy z Ukrainy

Firm, w których jest duże zapotrzebowanie na pracowników tymczasowych, jest sporo, w tym także w Toruniu. Nie zawsze jednak łatwo uzupełnić braki kadrowe w krótkim czasie, dlatego warto powierzyć to profesjonalistom. Wsparcie w tym zakresie oferują agencje pracy. To duża oszczędność czasu i pieniędzy, a przy tym pewność, że rekrutacja jest przeprowadzona na wysokim poziomie i do firmy trafią specjaliści znający się na swojej pracy. Agencja pracy tymczasowej w Toruniu Atlas Work działa na rynku już od 2016 roku, a pracownicy z Ukrainy, których rekrutujemy, zatrudnieni są w wielu przedsiębiorstwach na terenie całego kraju.

Agencja pracy tymczasowej w Toruniu – pracownicy z Ukrainy

Pracownicy z Ukrainy za pośrednictwem agencji pracy – Toruń 

Powodów, dla których warto skorzystać z tego rozwiązania, jest co najmniej kilka. Przede wszystkim agencje pracy wiedzą, w jaki sposób przeprowadzić proces rekrutacyjny, by dotrzeć do zainteresowanych kandydatów posiadających odpowiednie kwalifikacje. Pracownicy z Ukrainy są łatwo dostępni, nie ma dużej bariery językowej i są zmotywowani do pracy. Toruń jest jednym z miast cieszącym się zainteresowaniem emigrantów, toteż dzięki współpracy z agencją pracy braki kadrowe można uzupełnić szybko. Warto zaznaczyć, że powierzając poszukiwanie pracowników agencji, zleca się nie tylko proces rekrutacyjny. Agencja zweryfikuje legalność pobytu i przejmie wszystkie obowiązki związane z zarządzaniem, formalnościami i ewentualnymi kontrolami.

Dlaczego powierzyć rekrutację w Toruniu agencji pracy tymczasowej Atlas Work?

Nasza agencja pracy tymczasowej działa w Toruniu od dawna. Mamy bogate doświadczenie i znamy tutejsze realia rynku pracy. Jesteśmy elastyczni i w zależności od potrzeb przeprowadzamy rekrutacje jednorazowe lub stałe. Rekrutujemy pracowników do sprzątania, do pracy w magazynie, przy produkcji i do sektora usług. Na każdym etapie współpracy oferujemy pełne wsparcie. To odciążenie dla przedsiębiorcy, który ma więcej czasu na to, by skoncentrować się na swojej działalności.

Gdzie działamy

Za pośrednictwem naszego portalu ogłoszeń jesteś w stanie z łatwością zatrudnić pracowników z Ukrainy w dowolnym mieście w Polsce, w tym:

Szukasz pracownikow?