Agencja pracy tymczasowej Szczecin – pracownicy z Ukrainy

Aby firma mogła się rozwijać i osiągać sukcesy, musi zatrudniać wykwalifikowanych pracowników. Decydując się na współpracę z naszą agencją pracy tymczasowej ze Szczecina, zyskuje się gwarancję, że szeregi pracowników zasilą osoby zmotywowane do pracy i posiadający niezbędne na danym stanowisku wykształcenie i umiejętności.

Pracownicy z Ukrainy Szczecin

Dlaczego warto zatrudniać pracowników z Ukrainy?

Podczas rekrutacji skupiamy się przede wszystkim na kandydatach mieszkających na Ukrainie. Wśród nich są osoby o bardzo zróżnicowanych kwalifikacjach, które odnajdą się na wielu stanowiskach. Istotne jest także podobieństwo kulturowe i językowe. Pracownicy z Ukrainy są zatrudniani w coraz większej liczbie firm w Szczecinie, a przedsiębiorcy bardzo cenią ich zaangażowanie.

Korzyści współpracy z nami

Chęć zatrudnienia pracownika z Ukrainy to jedna strona medalu, a znajomość procedur i przepisów, to zupełnie co innego. Współpracując z nami, nie trzeba prowadzić rekrutacji – wszystkie działania przejmujemy na siebie. Mało tego, nie tylko zorganizujemy cały proces rekrutacyjny, ale także zajmujemy się umowami, rozliczeniami i zakwaterowaniem. Do firmy trafia wykwalifikowany pracownik, a jednocześnie dział HR nie musi zajmować się dokumentacją związaną z zatrudnieniem. W zależności od potrzeb rekrutujemy całe grupy pracowników, lub pojedynczych specjalistów. Szybko znajdziemy osoby do pracy sezonowej, do krótszych i dłuższych projektów i wtedy, kiedy poszukiwane jest zastępstwo. Dzięki temu przedsiębiorcy uzyskają dokładnie taką pomoc, jakiej potrzebują.

Gdzie działamy

Za pośrednictwem naszego portalu ogłoszeń jesteś w stanie z łatwością zatrudnić pracowników z Ukrainy w dowolnym mieście w Polsce, w tym:

Szukasz pracownikow?