Agencja pracy tymczasowej Świnoujście – pracownicy z Ukrainy

Atlas Work

Zatrudnienie pracowników sezonowych to w wielu branżach znacznie lepsze rozwiązanie, aniżeli podpisywanie umowy o pracę. Nasza agencja pracy tymczasowej w Świnoujściu od lat obserwuje rosnące zainteresowanie taką formą zatrudnienia. Szczególnie mile widziani są pracownicy z Ukrainy, których w Świnoujściu przyjmuje się do pracy coraz chętniej.

Dlaczego rekrutację warto powierzyć nam?

Naszą agencję tworzą specjaliści, którzy doskonale znają potrzeby rynku pracy, wiedzą, w jaki sposób szukać pracowników i jak przeprowadzić proces rekrutacyjny, aby do firmy trafili pracownicy odpowiedzialni i mający kwalifikacje do wykonywania obowiązków związanych z danym stanowiskiem pracy. W zależności od potrzeb rekrutujemy grupy pracowników lub pojedynczych fachowców.

Dzięki nam firma oszczędza czas i pieniądze. Z jednej strony nie trzeba angażować się w dodatkowe procesy rekrutacyjne, co nieraz trwa dłużej. Z drugiej strony pracodawca zyskuje pewność, że pracownik się sprawdzi i nie trzeba będzie prowadzić rekrutacji od nowa.

Pracownicy z Ukrainy w Świnoujściu

Od kilku lat można zaobserwować, że firmy rekrutują pracowników tymczasowych wśród Ukraińców. Są to ludzie sumienni i zmotywowani do pracy, którzy rzetelnie podchodzą do swoich zadań. Jeżeli będą zatrudnieni za naszym pośrednictwem, to pracodawca nie musi się przejmować kontrolami z urzędów, umowami, ani innymi formalnościami, bo za wszystko odpowiadamy my. Oznacza to, że przedsiębiorca może się w pełni skoncentrować na swojej działalności.