Agencja pracy tymczasowej Rzeszów – pracownicy z Ukrainy

Polska jest jednym z najczęściej wybieranych kierunków migracji zarobkowej wśród Ukraińców. Pracownicy z tego kraju mają dużą motywację do pracy i przykładają się do powierzonych im obowiązków. Agencja pracy tymczasowej Atlas Work od dawna rekrutuje pracowników z Ukrainy do firm w Rzeszowie. Obserwujemy, że zainteresowanie tego rodzaju usługą rośnie.

Pracownicy z Ukrainy Rzeszów

Pracownicy z Ukrainy do pracy stałej i tymczasowej

Od lat pracodawcy skarżą się, że na rynku pracy brakuje wykwalifikowanych pracowników. Lukę tę wypełniają pracownicy z Ukrainy. Dzięki ich zatrudnieniu firma nie naraża się na opóźnienia bądź zwolnienie produkcji przez deficyt rąk do pracy. Poza tym nie trzeba od razu pracownika zatrudniać na stałe. Wśród kandydatów do pracy w polskich firmach nie brakuje osób zainteresowanych pracą tymczasową. To doskonałe rozwiązanie dla firm, których branża charakteryzuje się sezonowym zapotrzebowaniem na usługi bądź produkty. Powodem, dla którego część pracodawców do tej pory nie zdecydowała się na to rozwiązanie, są formalności i nieznajomość przepisów prawnych. A właśnie w tym pomoże nasza agencja pracy tymczasowej.

Jak pracuje agencja pracy tymczasowej Atlas Work?

Decydując się na współpracę z nami, pracodawca nie musi obawiać się żadnych trudności i komplikacji wynikających z wymogów prawnych. Zajmujemy się całym procesem rekrutacji, począwszy od poszukiwania kandydatów do pracy w Rzeszowie, po wybór tych, którzy spełniają oczekiwania pracodawcy. Ponadto to my przejmujemy pełną odpowiedzialność za spełnienie wymogów formalnych zatrudnienia.

Tak samo jak zaopiekujemy się pracownikiem, jeśli chodzi o sporządzanie jego dokumentacji, w tym umowy. Zajmiemy się też wyliczaniem wynagrodzenia. Dla firmy oznacza to, że zyskuje pracownika sumiennie wykonującego powierzone mu obowiązki, a jednocześnie nie będzie musiała dokładać obowiązków działowi HR. Zawsze staramy się podchodzić do potrzeb przedsiębiorców elastycznie, dlatego prowadzimy zarówno rekrutacje pojedynczych pracowników, jak i całych grup.

Gdzie działamy

Za pośrednictwem naszego portalu ogłoszeń jesteś w stanie z łatwością zatrudnić pracowników z Ukrainy w dowolnym mieście w Polsce, w tym:

Szukasz pracownikow?