Agencja pracy tymczasowej Rawa Mazowiecka – pracownicy z Ukrainy

Współpraca z taką agencją pracy tymczasowej jak nasza, wiąże się z szeregiem profitów, co doceniają firmy z Rawy Mazowieckiej. Dzięki nam przedsiębiorcy mogą skoncentrować się na swojej działalności, zamiast poświęcać mnóstwo czasu na poszukiwanie nowego pracownika. Nie jest to jedyna zaleta.

Pracownicy z Ukrainy Rawa Mazowiecka

Korzyści ze współpracy z agencją pracy tymczasowej – Rawa Mazowiecka

Funkcjonujemy na rynku od lat, zaufało nam wielu przedsiębiorców, którzy regularnie korzystają z naszego wsparcia przy rekrutacjach. Uważnie wsłuchujemy się w potrzeby i oczekiwania względem kandydatów do pracy. Na tej podstawie potrafimy dobrać metody rekrutacyjne, które pozwolą wyselekcjonować najlepsze na dane stanowisko osoby. Dbamy o to, by nasi Klienci byli w pełni usatysfakcjonowani.

Prowadzimy zarówno rekrutacje stałe, jak i pojedyncze. Możemy znaleźć pojedynczych pracowników albo całe grupy fachowców. Współpraca z agencją pracy tymczasowej jest szczególnie polecana w przypadku branż, których działalność ma charakter sezonowy, a zapotrzebowanie na produkty lub usługi jest zmienne. Dzięki nam pracodawca nie musi ponosić dodatkowych kosztów, kiedy pracy nie ma.

Rekrutujemy pracowników z Ukrainy

To w czym się specjalizujemy, to rekrutacja pracowników z Ukrainy. Zatrudnia ich wiele przedsiębiorstw z Rawy Mazowieckiej, co potwierdza, że są pracowici i z zaangażowaniem wykonują swoje obowiązki. Decydując się na zatrudnienie Ukraińców, nie trzeba się obawiać żadnych formalności. Doskonale znamy przepisy i zajmujemy się nie tylko procesem rekrutacyjnym, ale także wszystkimi kwestiami, jakie wiążą się z zatrudnieniem obcokrajowców.

Gdzie działamy

Za pośrednictwem naszego portalu ogłoszeń jesteś w stanie z łatwością zatrudnić pracowników z Ukrainy w dowolnym mieście w Polsce, w tym:

Szukasz pracownikow?