Agencja pracy tymczasowej w Poznaniu – pracownicy z Ukrainy

Patrząc na kwestie związane z zatrudnieniem, praca tymczasowa jest wyjątkowo elastyczna, a przez to jest dla wielu pracodawców atrakcyjnym rozwiązaniem. Nasza agencja pracy tymczasowej pomoże firmom z Poznania znaleźć wykwalifikowanych pracowników, którzy wypełnią braki kadrowe i przyczynią się do rozwoju przedsiębiorstwa.

Pracownicy z Ukrainy Poznań

Staranna i przemyślana rekrutacja

Pracownicy z Ukrainy, którzy za naszym pośrednictwem są zatrudnieni w Poznaniu, są rekrutowani na podstawie najnowocześniejszych metod rekrutacyjnych, które pozwalają zweryfikować umiejętności i kwalifikacje. Oznacza to, że pracodawca ma pewność, że stanowisko w jego firmie zajmuje ktoś, kto doskonale zna się na powierzonych mu obowiązkach. Zapewniamy jasne warunki współpracy i zatrudnienia, co doceniają zarówno firmy podejmujące współpracę z nami, jak i rekrutowani przez nas pracownicy.

Jakie jeszcze płyną korzyści ze współpracą z nami?

Przejmujemy na siebie nie tylko zadania związane z przeprowadzeniem procesu rekrutacyjnego. Odpowiadamy za przygotowanie pracowników do pracy w poznańskich firmach, zajmujemy się wyliczeniami wynagrodzeń i składek, przygotowujemy umowy i wszystkie dokumenty związane z zatrudnieniem. Doskonale znamy przepisy prawa, a nasi Klienci nie muszą obawiać się kontroli. Ponadto mamy stały dostęp do bazy chętnych do pracy osób. Kandydaci ci są wykwalifikowani i zmotywowani do pracy, a tym samym będą sumiennie wykonywać swoje obowiązki. W razie braków kadrowych lub zwiększenia zapotrzebowania szybko znajdziemy kolejnego pracownika.

Gdzie działamy

Za pośrednictwem naszego portalu ogłoszeń jesteś w stanie z łatwością zatrudnić pracowników z Ukrainy w dowolnym mieście w Polsce, w tym:

Szukasz pracownikow?