Agencja pracy tymczasowej w Płocku – pracownicy z Ukrainy

W wielu przedsiębiorstwach zapotrzebowanie na produkty i usługi zmienia się w skali roku. Tym samym liczba potrzebnych pracowników nie będzie przez cały czas taka sama. Dotyczy to m.in. firm w Płocku. Jest to jeden z częstszych powodów, dla których pracodawcy decydują się na zatrudnienie pracowników tymczasowych. Łatwo można ich znaleźć poprzez agencje pracy. Płock znajduje się na liście miast, w jakich od dawna rekrutujemy pracowników na różne stanowiska.

Pracownicy z Ukrainy – Płock

Agencja pracy tymczasowej w Płocku Atlas Work specjalizuje się przede wszystkim w rekrutacji pracowników z Ukrainy. Wiąże się to z wieloma korzyściami. Często to właśnie sąsiedzi zza wschodniej granicy pomagają uzupełnić braki kadrowe, kiedy w Płocku brakuje kandydatów do pracy wśród Polaków. Rekrutacja przebiega sprawnie i nie będzie przestojów nawet w intensywnym okresie. Warto wspomnieć, że agencje pracy przejmują wszystkie obowiązki związane z dopełnieniem formalności w związku z zatrudnieniem obcokrajowców, dlatego pracodawca nie musi martwić się kontrolami z instytucji państwowych. Służymy wsparciem przy ewentualnych trudnościach i problemach, co pozwala skupić się na rozwoju biznesu.

Współpraca z solidną agencją pracy tymczasowej — Płock

Z wieloma firmami z Płocka łączą nas wieloletnie relacje biznesowe, a rekrutacje pracowników przeprowadzamy systematycznie. Jednak zawsze dopasowujemy się do potrzeb przedsiębiorstwa, dlatego zajmujemy się także rekrutacjami jednorazowymi. Do każdego procesu rekrutacji podchodzimy z równą starannością. Fachowcy, których do tej pory rekrutowaliśmy, są zatrudnieni nie tylko w Płocku. Pracownicy z Ukrainy zasilają szeregi również w innych miejscowościach znajdujących się w okolicy.

Poza rekrutacją możemy zaproponować pracodawcy także outsourcing pracowników. Oznacza to, że kierujemy specjalistów do firmy, ale nie są w niej zatrudnieni na etacie. Jest to interesująca oferta dla przedsiębiorców, którzy do minimum chcą ograniczyć formalności.

Gdzie działamy

Za pośrednictwem naszego portalu ogłoszeń jesteś w stanie z łatwością zatrudnić pracowników z Ukrainy w dowolnym mieście w Polsce, w tym:

Szukasz pracownikow?