Agencja pracy tymczasowej w Olsztynie – pracownicy z Ukrainy

Współpraca z naszą agencją pracy tymczasowej w Olsztynie wiąże się dla firmy z szeregiem korzyści. Przedsiębiorca może bardzo elastycznie zarządzać poziomem zatrudnienia. Kiedy zapotrzebowanie na usługi się zwiększa, w firmie może być pracowników więcej. Pełna obsada nie jest natomiast potrzebna, jeśli popyt spada.

Pracownicy z Ukrainy Olsztyn

Atuty pracy tymczasowej

W przypadku gdy wszyscy pracownicy są zatrudnieni na umowę o pracę, trudno mówić o jakiejkolwiek elastyczności. Niezależnie od tego, ile jest w danym momencie pracy, koszty zatrudnienia są niezmienne. W przypadku pracy tymczasowej wygląda to inaczej. Pracownika przyjmuje się do pracy tylko wtedy, kiedy jest potrzebny. Natomiast sytuacji, gdy pracy nie ma, pracodawca nie musi ponosić kosztów związanych z zatrudnieniem.

Zatrudnienie pracowników z Ukrainy za pośrednictwem Atlas Work

Specjalizujemy się w rekrutacji pracowników z Ukrainy, których w Olsztynie z każdym rokiem zatrudnia się więcej. Podczas prowadzenia selekcji kandydatów bierzemy pod uwagę wszystkie potrzeby firmy. Dzięki temu pracodawca zyskuje wykwalifikowanego pracownika, któremu bez obaw może powierzyć obowiązki, jakie wiążą się z danym stanowiskiem. Chcemy być w jak największym stopniu elastyczni i zawsze patrzymy przez pryzmat oczekiwań firmy.

Przedsiębiorca nie musi się martwić żadnymi kwestiami prawnymi, ani formalnościami. Wszystkie przejmuje na siebie nasza agencja. Zajmujemy się nie tylko rekrutacją, ale też wszystkimi przepisami prawnymi, rozliczeniami i pełną dokumentacją. Zatem firma czerpie same profity, bez opłat i dokumentów, jakie byłyby przy umowie o pracę.

Gdzie działamy

Za pośrednictwem naszego portalu ogłoszeń jesteś w stanie z łatwością zatrudnić pracowników z Ukrainy w dowolnym mieście w Polsce, w tym:

Szukasz pracownikow?