Agencja pracy tymczasowej w Lublinie – pracownicy z Ukrainy

Współpraca z agencją pracy wiąże się z szeregiem zalet. Z tego, co oferują agencje pracy tymczasowej w Lublinie, skorzystało już wielu przedsiębiorców. To duża oszczędność czasu, wsparcie działalności, możliwość szybszego osiągnięcia celów biznesowych, a także wygoda i minimalizacja formalności. Co jeszcze warto wiedzieć?

Pracownicy z Ukrainy Lublin

Kto powinien wziąć pod uwagę naszą agencję pracy tymczasowej w Lublinie?

Praca tymczasowa wiąże się najczęściej z zatrudnieniem pracownika bądź pracowników na pewien okres. Najczęściej dotyczy to prac sezonowych i dużych projektów. Biorąc pod uwagę współpracę z agencją pracy tymczasowej w Lublinie, firma może uniknąć długiego procesu rekrutacyjnego i wysokich opłat, jakie wiążą się z umową o pracę. Przedsiębiorca nie będzie ponosić kosztów utrzymania pracownika, kiedy nie będzie zapotrzebowania na świadczoną pracę.

Firma może samodzielnie poszukiwać pracowników, ale wtedy musi liczyć się z czasem przeznaczonym na tworzenia ogłoszeń i rozmowy kwalifikacyjne. To może znacznie obciążyć dział HR. Nasza agencja pozwoli tego uniknąć. Jeśli potrzebni są pracownicy z Ukrainy, jesteśmy prawdziwymi specjalistami w poszukiwaniu osób z wymaganymi kwalifikacjami.

Pracownicy z Ukrainy w Lublinie – znajdziemy każdego specjalistę!

Na polskim rynku pracy jest coraz więcej obywateli Ukrainy. Wynika to nie tylko z sytuacji geopolitycznej, ale również tego, że Ukraińcy od dłuższego czasu poszukiwali zatrudnienia w Polsce. Uważa się ich za pracowników kompetentnych i zmotywowanych do pracy. Dzięki naszej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu szeregi firmy mogą zasilić osoby spełniające określone wymagania. Każdorazowo wsłuchujemy się w potrzeby firmy i dbamy o to, by wszyscy wybrani kandydaci mieli pożądane kwalifikacje.

Nasza agencja pracy zajmie się także wszystkimi formalnościami. Zweryfikujemy legalność pobytu, zajmiemy się sporządzeniem dokumentacji, naliczaniem składek zdrowotnych i sporządzimy umowy. To również my weźmiemy na siebie całą odpowiedzialność prawną.

Gdzie działamy

Za pośrednictwem naszego portalu ogłoszeń jesteś w stanie z łatwością zatrudnić pracowników z Ukrainy w dowolnym mieście w Polsce, w tym:

Szukasz pracownikow?