Agencja pracy tymczasowej w Łodzi – pracownicy z Ukrainy

Bazując na rozległej wiedzy i doświadczeniu, nasza agencja pracy tymczasowej od lat rekrutuje pracowników do pracy w Łodzi. W trakcie selekcji kandydatów bierzemy pod uwagę takie czynniki, jak misja i polityka firmy oraz wymagania, jakie stawia się przyszłemu pracownikowi w związku ze stanowiskiem pracy.

Pracownicy z Ukrainy Łódź

Dzięki zaawansowanej procedurze rekrutacyjnej pracownicy tymczasowi z Ukrainy, zatrudnieni za naszym pośrednictwem w firmach w Łodzi są nie tylko zmotywowani do pracy, ale posiadają odpowiednie kwalifikacje.

Jakie usługi świadczy nasza agencja pracy?

Nasza agencja pracy tymczasowej przejmuje na siebie wszystkie obowiązki związane nie tylko ze znalezieniem pracownika, ale też jego pobytem w kraju i zatrudnieniem. Dla przyszłego pracodawcy oznacza to, że nie musi wdrażać się w zawiłe przepisy prawa związane z pobytem i przyjęciem do pracy obcokrajowca. Tym zajmujemy się my. Tak samo, jak sporządzaniem umów, prowadzeniem dokumentów, rozliczaniem ze składek społecznych i wynagrodzeń.

Jakie korzyści czerpie pracodawca?

Dla firmy praca tymczasowa w takiej odsłonie to same profity. Dział HR nie jest obciążony obsługą kadrową pracowników tymczasowych. Pracodawca nie poświęca czasu na spełnienie formalności związanych z zatrudnieniem obcokrajowca. Ponieważ rozwiązanie to jest elastyczne, w każdej chwili liczba pracowników może się zmienić. W przypadku ewentualnych braków kadrowych natychmiast kierujemy do pracy kolejnego pracownika. Tak samo można liczyć na nasze wsparcie, kiedy w związku z rosnącym zapotrzebowaniem potrzebna jest większa grupa osób.

Gdzie działamy

Za pośrednictwem naszego portalu ogłoszeń jesteś w stanie z łatwością zatrudnić pracowników z Ukrainy w dowolnym mieście w Polsce, w tym:

Szukasz pracownikow?