Agencja pracy tymczasowej Kraków – pracownicy z Ukrainy

Zalety współpracy z agencją pracy tymczasowej docenia coraz większa grupa przedsiębiorców. Tę formę rekrutacji i zatrudnienia docenia się szczególnie tam, gdzie praca ma charakter sezonowy. Z naszą agencją pracy tymczasowej współpracują m.in. firmy z Krakowa.

Pracownicy z Ukrainy Kraków

Dlaczego warto szukać pracowników za pośrednictwem agencji?

Współpraca z agencją pozwala uniknąć wszystkich niedogodności związanych z procesem rekrutacyjnym, a także obsługą kadrowo-płacową. Jeżeli zajdzie taka potrzeba, w dowolnej chwili można zatrudnić kolejne osoby, albo zatrudnienie zredukować, co dzieje się w sytuacji, kiedy działalność firmy jest sezonowa. Tak samo szybko do firmy może trafić pracownik na zastępstwo.

Jak pracuje nasz agencja?

Decydując się na współpracę z nami szybko można dostrzec korzyści. Nie tylko przeprowadzimy rekrutację, począwszy od doboru metod poszukiwania pracowników, aż po jego pierwszy dzień w pracy, ale zajmujemy się również wszystkimi kwestiami administracyjnymi i prawnymi. Doskonale znamy prawo związane z zatrudnianiem obcokrajowców i to na nas spoczywa odpowiedzialność za prawidłowo prowadzone działania. To my przejmujemy obowiązki dotyczące legalnego pobytu, zakwaterowania i zarządzania umowami. Pracodawca zyskuje pracownika, który świadczy pracę, ale nie ma wobec niego żadnych obowiązków, jakie wynikałyby z bezpośredniego zatrudnienia w firmie.

Mamy wieloletnie doświadczenie w branży, potrafimy więc tak dopasować metody rekrutacyjne, by w rekrutacji wzięli udział jedynie wyspecjalizowani kandydaci. Wiemy, jak wybrać najlepszego specjalistę, co oznacza, że pracownicy z Ukrainy, którzy za naszym pośrednictwem trafiają do firm w Krakowie, mają dużą motywację do pracy i będą dobrze wywiązywać się ze swoich obowiązków.

Gdzie działamy

Za pośrednictwem naszego portalu ogłoszeń jesteś w stanie z łatwością zatrudnić pracowników z Ukrainy w dowolnym mieście w Polsce, w tym:

Szukasz pracownikow?