Agencja pracy tymczasowej Kołobrzeg - pracownicy z Ukrainy

Nasza agencja pracy tymczasowej współpracuje z wieloma firmami z Kołobrzegu. Mamy dużą wiedzę i doświadczenie w rekrutacjach, wsłuchujemy się w potrzeby naszych Klientów, dzięki czemu trafiają do nich pracownicy sumienne wykonujący swoje obowiązki. To, w czym się specjalizujemy, to rekrutacja pracowników z Ukrainy.

Pracownicy z Ukrainy Kołobrzeg

Kiedy warto skorzystać z naszych usług?

Na współpracę z naszą agencją warto zdecydować się wtedy, kiedy działalność firmy ma charakter sezonowy. Nie trzeba opłacać składek i podatków gdy nie ma pracy. Idea pracy tymczasowej polega na tym, że pracownik jest przyjęty jedynie na taki okres, jaki potrzebuje pracodawca.

Warto także zwrócić uwagę, że na rynku jesteśmy od dawna. Potrafimy dobrać metody rekrutacyjne, aby wybrać najlepszych kandydatów. Patrząc z tej perspektywy, pracodawca nie tylko oszczędza pieniądze na składkach. Nie ponosi także żadnych kosztów w związku z długim procesem rekrutacyjnym. Ponieważ pracowników rekrutują specjaliści, nie ma też ryzyka konieczności powtórnej rekrutacji.

Pracownicy z Ukrainy

Rekrutujemy pracowników na różne stanowiska i z różnymi kwalifikacjami. Pracownicy z Ukrainy, którzy trafiają do firm w Kołobrzegu, są zmotywowani do pracy i spełniają wszystkie wymagania, jakie stawia przyszły pracodawca. Firma zyskuje sumiennego pracownika, a jednocześnie nie musi martwić się o żadne kwestie formalne i ewentualne kontrole z urzędów. Odpowiedzialność za wszystkie sprawy związane z dokumentacją i legalnością pobytu przejmuje na siebie nasza agencja.

Gdzie działamy

Za pośrednictwem naszego portalu ogłoszeń jesteś w stanie z łatwością zatrudnić pracowników z Ukrainy w dowolnym mieście w Polsce, w tym:

Szukasz pracownikow?