Agencja pracy tymczasowej Katowice – pracownicy z Ukrainy

Aglomeracja śląska jest prężnie rozwijającym się regionem, w którym jest wiele firm stale poszukujących pracowników. Planując kolejną już rekrutację, warto wziąć pod uwagę zatrudnienie pracowników z Ukrainy. Jest ich w Katowicach coraz więcej, znają język polski i przykładają się do powierzonych zadań. Aby mieć pewność, że rekrutacja obcokrajowców będzie owocna, można ją zlecić naszej agencji pracy tymczasowej.

Pracownicy z Ukrainy Katowice

Korzyści zatrudnienia pracowników z Ukrainy za pośrednictwem agencji

Współpraca z nami oznacza dla przedsiębiorcy szereg korzyści. Po pierwsze nie musi poświęcać czasu i energii na planowanie procesu rekrutacyjnego, który nie raz bardzo się wydłuża. Po drugie planując zatrudnienie obcokrajowców, nie musi analizować zapisów prawnych i zastanawiać się, w jaki sposób przyjąć do firmy pracowników z Ukrainy legalnie. Po trzecie może przyjąć pracowników na taki czas, jaki jest potrzebny. Jeśli firma pracuje intensywniej jedynie w niektórych miesiącach w roku, nie ma konieczności zatrudnienia pracownika na pełen etat.

Jak wygląda praca naszej agencji?

Decydując się na kontakt z nami, firma może przekonać się, że zatrudnienie obcokrajowca do pracy tymczasowej jest bardzo proste. W swojej pracy staramy się być elastyczni i maksymalnie dopasowujemy się do potrzeb firmy. Szukamy fachowców o sprecyzowanych wymaganiach, dlatego mamy pewność, że pracownicy z Ukrainy, którzy za naszym pośrednictwem trafiają do firm w Katowicach, to osoby, które rzetelnie będą wykonywać swoją pracę. Prowadzimy rekrutacje stałe i jednorazowe, pojedynczych osób i całych grup pracowników. Nie tylko przejmiemy na siebie kwestię przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego, ale również weryfikację spełnienia wymogów formalnych, jak legalność pobytu.

Staramy się, aby firma zatrudniająca Ukraińców mogła uniknąć zbędnych formalności, dlatego większość z nich przejmujemy my. Sporządzimy umowy, będziemy naliczać składki i wynagrodzenia. Wszystko jest zgodne z aktualnymi przepisami prawnymi. To na nas spoczywa cała odpowiedzialność prawna i socjalna.

Gdzie działamy

Za pośrednictwem naszego portalu ogłoszeń jesteś w stanie z łatwością zatrudnić pracowników z Ukrainy w dowolnym mieście w Polsce, w tym:

Szukasz pracownikow?