Agencja pracy tymczasowej w Kaliszu – pracownicy z Ukrainy

W przedsiębiorstwach specjalizujących się w produktach lub usługach sezonowych zapotrzebowanie na pracę jest zmienne w skali roku, stąd podążanie w stronę pracy tymczasowej jest dobrym rozwiązaniem. Przedsiębiorców mających siedzibę firmy w Kaliszu zapraszamy do współpracy z naszą agencją pracy.

Agencja pracy tymczasowej w Kaliszu – pracownicy z Ukrainy

Pracownicy tymczasowi z agencji pracy – zalety Kalisz

Jeżeli pracownik jest w firmie tylko wtedy, kiedy jest zapotrzebowanie na pracę, pracodawca nie musi ponosić kosztów w związku z utrzymaniem etatu w pozostałych okresach. To ogromne oszczędności i zarazem podstawowa zaleta pracy tymczasowej. Poza tym pracowników tymczasowych można znaleźć szybko, jeśli zadanie to otrzymują agencje pracy. Kalisz jest jednym z miast, gdzie instytucji tego typu nie brakuje, w tym można podjąć współpracę z nami. Szybko przeprowadzamy rekrutacje i selekcje kandydatów pod kątem tego, czy spełniają wymagania firmy i mogą podjąć pracę na poszczególnych stanowiskach. Nasza agencja pracy tymczasowej w Kaliszu działa prężnie od lat, gdzie zdobyliśmy zaufanie wielu firm, co potwierdza jakość naszych usług. 

Pracownicy z Ukrainy — Kalisz 

Naszą specjalnością są rekrutacje pracowników z Ukrainy. W Kaliszu za naszym pośrednictwem zasilają szeregi pracowników w przedsiębiorstwach z różnych gałęzi gospodarki. Pracownicy z Ukrainy sumiennie wywiązują się ze swoich obowiązków, często nie mają problemów z barierą językową, a przy tym przyjmują stanowiska pracy, które nie cieszą się powodzeniem wśród Polaków. Zazwyczaj mają przy tym niższe wymagania finansowe.

Część pracodawców obawia się zatrudnienia obcokrajowców w związku z formalnościami i przepisami, jakie się z tym wiążą. Niepotrzebnie, bo to agencje pracy przejmują na siebie wszystkie kwestie formalne. Chodzi tutaj zarówno o poszukiwanie kandydatów, jak i aspekty związane z legalnością pobytu, tworzeniem umowy i przygotowaniem dokumentacji podczas kontroli. Swoje usługi świadczymy nie tylko w Kaliszu, ale również w innych okolicznych miejscowościach i na terenie całej Polski.

Gdzie działamy

Za pośrednictwem naszego portalu ogłoszeń jesteś w stanie z łatwością zatrudnić pracowników z Ukrainy w dowolnym mieście w Polsce, w tym:

Szukasz pracownikow?