Agencja pracy tymczasowej Gliwice – pracownicy z Ukrainy

Pracownicy z Ukrainy są coraz liczniej obecni na polskim rynku pracy. Zatrudniają ich na przykład firmy w Gliwicach. Ukraińcy są sumiennymi osobami, które potrafią wiele wnieść do firmy. Trzeba jednak wiedzieć, gdzie ich szukać i jak przeprowadzić rekrutację, by szeregi pracowników zasilili odpowiedni kandydaci. Zamiast zrobić to na własną rękę, rekrutację można powierzyć agencji pracy tymczasowej.

Pracownicy z Ukrainy Gliwice

Wykwalifikowani pracownicy z Ukrainy w Gliwicach

Od lat specjalizujemy się w szukaniu chętnych do pracy Ukraińców. Widzimy, że przedsiębiorcy z Gliwic, którzy się na ten krok zdecydowali, są w pełni usatysfakcjonowani. Stąd, kiedy zapotrzebowanie jest większe, kontaktują się w sprawie ponownej rekrutacji. Nie tylko wiemy, gdzie znaleźć zmotywowanych pracowników z Ukrainy, ale wiemy, w jaki sposób zweryfikować ich umiejętności i kwalifikacje. Finalnie do firmy trafiają osoby, które pod każdym względem będą spełniać oczekiwania stawiane przez pracodawcę.

Powierzając nam rekrutację, zyskujesz więcej czasu na prowadzenie działalności

Zatrudnienie specjalisty bez konieczności prowadzenia rekrutacji znacząco odciąża dział HR, który nie musi sprawować pieczy nad całym procesem, a później przeprowadzać rozmów z kandydatami. To ogromna oszczędność energii i kosztów. Nie są to jedyne korzyści, jakie czerpie firma, decydując się na szukanie pracowników za naszym pośrednictwem.

Dzięki temu, że całą odpowiedzialność socjalną i prawną spoczywa na naszej agencji pracy tymczasowej, przyszły pracodawca nie musi się niepokoić, że nie zna przepisów związanych z zatrudnieniem obcokrajowców. To my sporządzimy umowy, zweryfikujemy legalność pobytu i zajmiemy się wyliczeniami składek. Firma zyskuje nowego pracownika, ale to my zajmujemy się całą dokumentacją z tym związaną. Jesteśmy w swoich działaniach elastyczni, dlatego nasze usługi mogą się zmieniać w zależności od potrzeb firmy. Możemy szukać jednego specjalisty bądź grupy fachowców na przykład do pracy sezonowej.

Gdzie działamy

Za pośrednictwem naszego portalu ogłoszeń jesteś w stanie z łatwością zatrudnić pracowników z Ukrainy w dowolnym mieście w Polsce, w tym:

Szukasz pracownikow?