Agencja pracy tymczasowej w Gdyni – pracownicy z Ukrainy

Wielu przedsiębiorców boryka się z trudnościami w znalezieniu pracowników. Przyczyny tego zjawiska są różne, jednak to nie zmienia faktu, że aby firma utrzymała konkurencyjną pozycję na rynku, braki kadrowe trzeba uzupełniać. Odpowiedzią na potrzeby firm w Gdyni mogą być pracownicy z Ukrainy. W rekrutacji i wszystkich sprawach formalnych pomoże nasza agencja pracy tymczasowej.

Workers from Ukraine Gdynia

Kiedy pracownicy z Ukrainy to dobra propozycja?

O zatrudnieniu Ukraińców warto pomyśleć w pierwszej kolejności wtedy, kiedy zapotrzebowanie na produkty i usługi firmy ma charakter sezonowy. Pracownika można zatrudnić na czas wzmożonego zainteresowania produktami wśród klientów. Nie trzeba jednak ponosić kosztów utrzymania miejsca pracy, kiedy nie ma zapotrzebowania na pracę.

Pracownicy z Ukrainy to również dobra opcja dla firm potrzebujących specjalistów, których coraz trudniej znaleźć wśród Polaków. O ich zatrudnieniu można pomyśleć również w sytuacji, gdy potrzebny jest pracownik na zastępstwo lub trzeba bardzo szybko uzupełnić zespół podwładnych. Kandydatów można poszukiwać na własną rękę, albo wziąć pod uwagę współpracę z agencją pracy tymczasowej w Gdyni. Druga opcja jest dla pracodawcy zdecydowanie bardziej opłacalna. Jak to wygląda podczas współpracy z naszą agencją?

Agencje pracy tymczasowej Gdynia – dlaczego warto?

Szukając pracownika, trzeba nie tylko przygotować ogłoszenie, ale też wiedzieć, gdzie szukać idealnych kandydatów i jak spośród chętnych wybrać tych, którzy będą sumiennie przykładać się do swoich obowiązków. To pochłania dużo czasu, energii, a nie raz i pieniędzy. Agencje pracy tymczasowej w Gdyni mają w tym doświadczenie i od razu zwerbują osoby z wymaganymi kwalifikacjami.

Powierz nam rekrutację pracowników z Ukrainy

Od lat rekrutujemy zarówno pojedynczych pracowników z Ukrainy, jak i większe grupy. Prowadzimy rekrutacje stałe i jednorazowe. Zawsze jednak dbamy o to, by kandydaci spełniali wszystkie stawiane przez pracodawcę wymagania. Dostosowujemy metody rekrutacyjne do tego, jakich specjalistów potrzebuje przedsiębiorstwo. O tym, że oferujemy wysokiej jakości usługi, świadczy to, że z wieloma firmami współpracujemy regularnie. Nie tylko przeprowadzimy od początku do końca proces rekrutacyjny, ale również zajmiemy się wszystkimi kwestiami formalnymi. Oznacza to, że do firmy przychodzi nowy pracownik lub pracownicy z Ukrainy, a jednocześnie pracodawca nie musi przygotowywać dokumentacji, ani wyliczać składek. Wszystkim zajmuje się nasza agencja.

Gdzie działamy

Za pośrednictwem naszego portalu ogłoszeń jesteś w stanie z łatwością zatrudnić pracowników z Ukrainy w dowolnym mieście w Polsce, w tym:

Szukasz pracownikow?