Agencja pracy tymczasowej Gdańsk – pracownicy z Ukrainy

Kiedy w firmie potrzebny jest pracownik, nie zawsze musi wiązać się z długim procesem rekrutacyjnym i prowadzeniem pełnej dokumentacji. Działalność wielu firm ma charakter sezonowy lub zapotrzebowanie na zatrudnienie jest zmienne. I to m.in. w ich przypadku znacznie bardziej opłacalnym rozwiązaniem jest współpraca z agencją.

Pracownicy z Ukrainy Gdańsk

Współpraca z agencją tymczasowej – to się opłaca!

Nasza agencja pracy tymczasowej w Gdańsku wsparła wielu przedsiębiorców, którzy nie tylko mają zatrudnienie na potrzebnym w danym momencie poziomie, ale także mogą w pełni skupić się na swojej działalności. Po tym, jak sprecyzujemy oczekiwania firmy, planujemy i przeprowadzamy rekrutację z udziałem metod pozwalających wyłonić najlepszych kandydatów. Finalnie do firmy przychodzi pracownik doskonale przygotowany do pełnienia swoich nowych obowiązków.

W swojej pracy staramy się podchodzić elastycznie do każdego klienta. Dlatego też w dowolnej chwili możemy znaleźć pracownika na krótszy lub dłuższy czas, na stałe i do pracy sezonowej.

Pracownicy z Ukrainy w Gdańsku

Za naszym pośrednictwem można zatrudnić pracowników z Ukrainy. W Gdańsku pracują w coraz większej liczbie firm, a co roku przyjeżdżają kolejne osoby szukające zatrudnienia. Wiemy, gdzie rekrutować pracowników i jak wybrać tych, którzy są sumienni, rzetelni i zmotywowani do pracy. Jednocześnie zajmujemy się wszystkimi formalnościami związanymi z umowami, czy rozliczeniami. Znamy dokładnie wszystkie przepisy dotyczące zatrudnienia obcokrajowców i to my przejmujemy na siebie całą odpowiedzialność.

Gdzie działamy

Za pośrednictwem naszego portalu ogłoszeń jesteś w stanie z łatwością zatrudnić pracowników z Ukrainy w dowolnym mieście w Polsce, w tym:

Szukasz pracownikow?