Agencja pracy tymczasowej w Białymstoku — pracownicy z Ukrainy

Każdy przedsiębiorca, który szuka elastycznych rozwiązań w zakresie zatrudnienia, powinien wziąć pod uwagę przyjęcie do firmy pracownika tymczasowego. W zależności od tego, jakie jest w danym momencie zapotrzebowanie na produkty lub usługi, zatrudniona może być inna liczba pracowników.

Pracownicy z Ukrainy Białystok

Dla kogo współpraca z agencją pracy tymczasowej?

Z możliwości pracy tymczasowej korzystają w dużej mierze branże charakteryzujące się sezonowością, ale walory tego rozwiązania docenia coraz więcej sektorów gospodarki. W tym także tych, gdzie praca ma charakter ciągły, a dla nieprzerwanej pracy ważna jest stała liczba pracowników, czyli m.in. w zakładach produkcyjnych.

Nasza agencja pracy tymczasowej z Białegostoku ma duże doświadczenie w rekrutacjach na różne stanowiska. Metody selekcji dostosowujemy do potrzeb każdej firmy. Dlatego też przedsiębiorca zyskuje pewność, że przyjmuje na stanowisko osobę, która sprosta powierzonym jej obowiązkom. Koncentrujemy się przede wszystkim na rekrutacji pracowników z Ukrainy. W Białymstoku zatrudnia się ich coraz częściej. Ceni się ich za uczciwość, dyscyplinę i umiejętności.

W czym pomożemy?

Firma, która planuje zatrudnić pracowników z Ukrainy, może liczyć na nasze wsparcie na każdym etapie współpracy. Najpierw sprecyzujemy oczekiwania wobec nowego pracownika, następnie przeprowadzimy proces rekrutacyjny w taki sposób, by znaleźć osobę, która wpasuje się w politykę firmy. Oprócz tego zajmujemy się wszystkimi sprawami kadrowymi i formalnościami, jakie są nieodzowne podczas zatrudniania obcokrajowców. Zatem przedsiębiorca nie musi się obawiać przepisów ani kontroli.

Gdzie działamy

Za pośrednictwem naszego portalu ogłoszeń jesteś w stanie z łatwością zatrudnić pracowników z Ukrainy w dowolnym mieście w Polsce, w tym:

Szukasz pracownikow?