Agencja pracy tymczasowej Siedlce – pracownice z Ukrainy

Atlas Work jest agencją, która od lat specjalizuje się w rekrutacji pracowników na różne stanowiska pracy. Swoje metody pracy dostosowujemy do potrzeb Klienta. Nasza agencja pracy tymczasowej w Siedlcach wspiera przedsiębiorców poprzez delegowanie do pracy odpowiednich osób. Wiemy, gdzie szukać kandydatów, by do firmy trafili wykwalifikowani specjaliści, którzy rzetelnie będą wykonywać swoje obowiązki.

Pracownicy z Ukrainy Siedlce

Agencja pracy tymczasowej Siedlce – dlaczego warto?

W zależności od tego, jaki jest popyt na dane produkty bądź usługi, potrzeba zmiennej liczby pracowników. Jeżeli cały personel ma stałe umowy, to bez względu na to, czy firma ma dochody, czy chwilowe przestoje, pracodawca ponosi koszty. Dlatego też prowadząc działalność o charakterze sezonowym lub taką, gdzie nie ma stałego popytu, znacznie lepszym rozwiązaniem jest przyjęcie pracowników tymczasowych. Dzięki temu, że pracodawca powierzy nam rekrutację, może skupić się na głównej działalności.

Pracownicy z Ukrainy – Siedlce

Specjalizujemy się przede wszystkim w rekrutacji pracowników zza wschodniej granicy. Pracownicy z Ukrainy w Siedlcach są zatrudniani w wielu firmach, gdzie ceni się ich za sumienność i zaangażowanie. Przeprowadzimy cały proces rekrutacyjny, począwszy od szukania kandydatów, po rozmowy kwalifikacyjne i weryfikację pod kątem wymagań pracodawcy. Ponadto przejmiemy na siebie wszelkie formalności związane z legalnością pobytu i umowami. Rekrutujemy zarówno pojedynczych pracowników, jak i całe grupy.

Gdzie działamy

Za pośrednictwem naszego portalu ogłoszeń jesteś w stanie z łatwością zatrudnić pracowników z Ukrainy w dowolnym mieście w Polsce, w tym:

Szukasz pracownikow?