Oferta promocyjna

Według danych przedstawionych przez Straż Graniczną, z powodu pandemii z Polski wyjechało ponad 250 tys. obywateli Ukrainy. Dane te dotyczą okresu od 15 marca br., czyli dnia "zamknięcia". Większość firm w tym okresie zaczęła zwolnienia, w gorszych przypadkach, dochodziło nawet do zamknięcia zakładów pracy. Ulgę, którą odczuliśmy latem szybko minęła i teraz przed nami znowu stoi ogromne wyzwanie, aby utrzymać własny biznes na powierzchni. W tym jakże niepewnym czasie wyszliśmy naprzeciw potrzebom naszych klientów. Pragniemy wesprzeć polskich przedsiębiorców w wspólnej odbudowie gospodarki.

ZMNIEJSZONY KOSZT OBSŁUGI PRZEZ 3 MIESIĄCE:

Wierzymy w partnerstwo bardziej niż w zysk, dlatego dla naszych klientów przygotowaliśmy korzystne rozwiązanie, a mianowicie, obniżka na nasze usługi przez pierwsze trzy miesiące współpracy.

Po wypełnieniu formularzu otrzymasz stawkę promocyjną oraz pomniejszony koszt obsługi, która będzie obowiązywała dopiero po okresie trzech miesięcy.

1. Skontaktuj się z nami
2. Wypełnij formularz zgłoszeniowy
3. Uzyskaj obniżoną ofertę

CZY TWOJA AGENCJA NIE JEST ZA DROGA?

Kryzys to dobry czas na nowe rozwiązania, zweryfikowanie jakości oraz stawek obecnych dostawców. Być może to odpowiedni moment, aby zadać sobie pytanie, czy nie wydajecie za dużo?

Nie musisz szukać tańszych rozwiązań, wystarczy, że podasz obowiązujące stawki swoich dostawców. Na podstawie tego przygotujemy indywidualną kontrofertę.

1. Podaj stawkę swojego dostawcy
2. Otrzymaj rynkową ofertę
3. Ciesz się ze zmniejszonych kosztów

DODATKOWYM BONUSEM DO NASZEJ OFERTY będzie zmiana terminu płatności pierwszej faktury na 30 dni.

Chętnie odpowiemy na dodatkowe pytania. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego oraz skorzystania z formularza zgłoszeniowego.

Formularz kontaktowy

Wkrótce Państwu odpiszemy!

phone-call

+48 22 266 28 85

email

kontakt@atlaswork.pl

linkedin

LinkedIn

facebook

Facebook

attach

KRS: 0000637747

attach

NIP: 9522151487

pin

Aleje Jerozolimskie 101 lokal 12

pin

02-011 Warszawa